Marsala – колір 2015 року!

Marsala – колір 2015 року!

Завдяки роботі інституту кольору Pantone ми з року в рік залишаємося в курсі того, який з відтінків є самим популярним у світі дизайну одягу та інтер’єрів. Так, в новому 2015 фахівці пророкують велику популярність глибокому, бордово-коричневому кольору вина з назвою Марсала, яке, до речі, вже довгі десятиліття виготовляється в одній з італійських провінцій.

Марсала – відтінок, що містить в собі бордово-червоні й коричневі тони, які, об’єднуючись, утворюють теплий, дуже елегантний акорд кольору. Не дивно, що винний відтінок однаковою мірою цінується людьми зрілого віку і більше молодшим покоління

Акцентний марсала на тлі біло-сірої гами

В оточенні ахроматичних відтінків (чорного, сірого та білого) здатні органічно існувати всі кольори веселки, оскільки нейтральна основа – одна з найбільш вдалих для використання цікавих складних тонів в інтер’єрі. Ось і марсала не є винятком, а лише в черговий раз свідчить про очевидну властивість чорно-білої гами проявляти найкращі якості кольору.
Застосування кольору марсала в таких предметах, як дивани, крісла, килими або столові групи, абсолютно точно зробить простір витриманим, але не нудним, якщо в ньому використані відтінки сірого, багато білого та чорні акценти.

MARSALA – КОЛІР 2015 РОКУ!

Поєднання нейтральних бело-сірих тонів з насиченим червоно-бордовим кольором стане стильним рішенням для сучасних інтер’єрів кухонь, кабінетів або прихожих. Воно ж буде виграшним в незвичайних інтерпретаціях історичних стилів, де потерта фактура предметів вживається з ультрамодними глянцевими поверхнями.

MARSALA – КОЛІР 2015 РОКУ!

 Сплетіння природних тонів і марсала

Глибина винного відтінку бере свій початок в природному середовищі живої природи, в якій виноградні лози ростуть під жарким Сицилійським сонцем, наповнюючи повітря терпким оксамитовим ароматом. Звідси випливає, що гармонійним інтер’єр стає тоді, коли однойменний відтінок співпрацює з теплими натуральними тонами землі і рослинності.

Марсала разом з кремовим, ванільним, бежевим, світло-і темно-коричневим, теракотовим, охристим, бурим, трав’яним і салатним створюють неймовірне враження повної гармонії  в будь-якому приміщенні.

MARSALA – КОЛІР 2015 РОКУ! MARSALA – КОЛІР 2015 РОКУ!

Відмінною рисою винного відтінку можна назвати його високу здатність бути самостійним і сміливим, і в той же час стає прекрасним компаньйоном для використовуваних в кімнаті кольорів. Його вплив неможливо переоцінити або проігнорувати, а включити цікавий марсала в інтер’єр житлової кімнати слід хоча б одного разу, щоб надовго в нього закохатися.

MARSALA – КОЛІР 2015 РОКУ!

Стильне поєднання марсала з холодними відтінками

Так як колір, про який йде мова, споконвічно є теплим відтінком, потрібно відзначити, що в співвідношенні з прохолодною гамою він не втратить своєї принадності, а проявиться ще більш інтенсивно і неповторно.

MARSALA – КОЛІР 2015 РОКУ!

Не слід побоюватися суперечливої натури теплих і холодних тонів, оскільки саме завдяки раптовим сполученням виникає справжня гармонія в нашому оточенні.

Ось тому марсала виглядає зовсім незвично, але так привабливо в сусідстві з приглушеними кобальтовими поверхнями стін, текстилем кольору морської хвилі або бірюзи, підбадьорюючий своєю свіжістю і кришталевою чистотою.

Примітно, що найбільшого успіху в застосуванні кольору марсала та холодних відтінків можна досягти, використовуючи теплий винний тон акуратно, в меншій кількості, про що і піде мова в наступному пункті.

MARSALA – КОЛІР 2015 РОКУ!

Порційне використання кольору

У приміщеннях з прохолодними відтінками в облицюванні поверхонь, оббивці меблів або декоративному оформленні нерідко виникає необхідність у пом’якшенні загального враження скутості і відстороненості. І щоб внести у гарний, але стриманий інтер’єр трохи більше тепла і розташування, дизайнери додають м’які кольори з теплої палітри.

Озброївшись таким прийомом, можна використовувати красивий відтінок вина марсала в невеликому, але настільки потрібній кількості, щоб простір переродився. Покладіть на диван пару декоративних подушок, замовте для стільців червоно-бордові чохли, а штори можете прикрасити стрічкою в тон.

MARSALA – КОЛІР 2015 РОКУ!

У мінімалістичному інтер’єрі колір марсала може значно пожвавити аскетичну обстановку, якщо прикрасити її кількома бордовими плямами в лаунж-зоні, в їдальні або вітальні. Для цього достатньо встановити групу з м’яких стільців лаконічної форми або великої отоманки в центрі кімнати.

Рясне застосування актуального відтінку

Розкішні інтер’єри, як правило, славляться не лише вишуканим оформленням з використанням натуральних дорогих матеріалів, але й підбором стильної, продуманої кольорової гами, яка створює те саме незабутнє і стійке враження тонкого смаку господарів будинку.

Актуальний в цьому році і такий модний колір марсала володіє рідкісним даром бути ненав’язливим, навіть у великій кількості. Так, наприклад, стіни, суцільно вкриті даними кольором довгий час не набриднуть, а ось доповнити або розбавити інтер’єр можна, використовуючи відразу декілька, гармонійних з марсала відтінків: теракотовим і пісочним, блакитним і кобальтовим, зеленим і білим, коричневим і сірим, жовтим.

MARSALA – КОЛІР 2015 РОКУ! MARSALA – КОЛІР 2015 РОКУ!Слідкуйте за актуальними новинами зі світу дизайну і залишайтеся в тренді.

Успіхів і стильних втілень!

2 коментарі

  1. Ірина Author Листопад 30, 2016 (11:09 am)

    Дуже лаконічно виглядає!) Раніше не звертала уваги на такий колір при виборі дизайну інтер’єру

    Reply to Ірина
  2. geomineral.ru Author Червень 10, 2017 (5:41 am)

    Pantone занимается исследованиями в области определения самых актуальных оттенков сгода. К рекомендациям колористов прислушиваются специалисты в сфере моды, косметологии, промышленного, графического и интерьерного дизайна.

    Reply to geomineral.ru

Додати коментар

*Обов’язкові для заповнення Будь ласка, заповніть обов’язкові поля

*

*

Останні новини