Primalex Fortissimo Family

Асортиментна лінія Primalex Fortissimo являє собою вершину уявної піраміди в області інтер’єрних фарб торгової марки Primalex. Завдяки використанню високоякісної сировини та ідеально підібраній рецептурі можна забезпечити не тільки стандартні показники, але і запропонувати унікальні властивості, з точки зору очистки, які задовольнять навіть найвибагливіших клієнтів.

Повна стійкість до стирання та миття, є стандартними властивостями для всієї серії Fortissimo, тому їх застосування можливе на поверхнях, що постійно перебувають під впливом води та пару.

Завдяки використанню «Clean technology» Fortissimo Clean може з легкістю протистояти звичайним забруднення, які можуть з’явитися на стінах від їжі або інших домашніх умов. Якщо Ви обрали Білу, чи одну з 11 яскравих, сучасних відтінків готової фарби або індивідуальний колір з діапазону більш ніж 20 000 відтінкив, ви завжди будете впевнені у професійному результаті, завдяки використанню найбільш зносостійкої фарби Primalex.

Primalex Fortissimo своїми властивостями задовільняє найвибагливішого споживача, та є стійкою до миття та стирання.

Кольоровий Primalex Fortissimo це 12 яскравих відтінків, які при нанесенні створюють шовковисто-матову поверхню.

Primalex Fortissimo База ІМ 2 завдяки поєднанню властивостей та можливістю тонувати, є найкращим продуктом в лінійці.

Primalex Fortissimo Clear своїми властивостями задовільняє найвибагливішого споживача, та є стійкою до миття та стирання.