Primalex Одношарова фарба 2v1 призначена для захисно-декоративного фарбування поверхонь із заліза, сталі, чавуну, алюмінію, як в середині приміщень так і на зовні, без використання грунту. Особливо підходить для відновлення поверхні металу від корозійних пошкоджень.

Відмінна адгезія до поверхні та високий захист від корозії гарантують довгий термін служби. Приємний шовковистий вид кінцевої поверхні, допоможе створити цікаві декоративні ефекти, з високою механічною міцністю покриття.

Застосування

Ідеально підходить для перил, огорож, дверних рам, металевих балок, кованих виробів, люків та сходів. Фарбу можна наносити безпосередньо на поверхню пофарбовану синтетичними або водорозчинними фарбами (наприклад, алкідні, полівінілхлоридні, акрилові або епоксидні).*

Розведення
Наноситься без розведення
Технічні параметри:
Покриття в один шар (м2/л)
Рекомендуємо наносити у 2-3 шари
9
Час висихання при температурі 23°C (годин)
Повне висихання поверхні 24
"мокрий по мокрому" 1-2
Нанесення наступного шару 24
   
Кінцевий вигляд поверхні напівматовий
Летючі Органічні Речовини (VOC)** max.500 г/л
Фасування
0.7 л 2.5 л
Аплікація

З іншою додатковою інформацією про параметри та деталі Ви можете ознайомитися тут

* У разі невідомої природи фарби, ми рекомендуємо тест на адгезію і сумісність на невеликій ділянці перед повномасштабним використанням.

**VOC (Летючі Органічні Речовини) – для спеціальних однокомпонентних фарб максимально допустимий вміст VOC складає 500 г/л (за стандартами EU 2010 р.)